0E3FAB40-7EC6-4716-A0FC-F4282C30FB1E.jpe

Od mala jsem se sebou všude tahala sešit a tužku. Malovala jsem si svoje představy, chtěla být malířkou. Své představy si maluji do dnes. Přenáším je do svých fotografií. Pro Vás. Již 13 let.

Focení je tak trošku i role psychologa. Ráda svým klientům naslouchám. Příjemná atmosféra, přátelské prostředí a diskrétnost jsou pro mne nejdůležitější. Odměnou jsou pak krásné fotografie. Mnohdy i dlouholetá spolupráce, kdy se práce přehoupne třeba až na úroveň přátelství. Při focení dětí je zase notná dávka trpělivosti, což čerpám ze své role matky, kterou s hrdostí zastávám už krásných 14 let.

Mé zrcadla - Aneta (14) a Daniel (10).

Fotokurzy, fototábory vnímám jako poslání, svou cestu. Ukázat Vám, že i fotoaparát může být přítel. Jak si zažít manuální nastavení, naučit Vás koukat na svět jinak, jedním okem, přitom srdcem. Zastavit se. Vypnout. Relaxovat. Darovat čas jen sám sobě. Dětem ukázat, jak jinak vnímat svět, než jen tou virtuální cestou. Přiblížit jim tu všední krásu, nevšedním způsobem, která bývá již tak často opomíjená.

Svou lásku k fotografii jsem doplnila o ruční práci. Kdo mně sleduje, ví, že originalita je u mně na prvním místě. Veškerá aranžmá, ať už v ateliéru, školkách, dětských centrech, si tvořím sama. Vždy mám tedy originální scénu - vánoční, sezónní, školková tabla. Těmito dekoracemi pak zdobím svůj osobní prostor. A jelikož se Vám líbí, s radostí budu zdobit i Vaše prostory. Mísy, věnce - na stůl, na dveře, svícny. ikebany. Pro Vás na míru, do Vašeho interiéru. Ze dřeva, z betonu.Kus přírody u Vás doma, v kanceláři, na terase.

Mou práci můžete sledovat zde: 

  • Facebook
  • Instagram
  • Pinterest

Ve spolupráci:

01_jsem_fullcolor_black.png